Хотел Ice Angels 4* - Боровец - Зима 2017/2018

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-09.02.2018 | 17.02-31.03.2018 

Цените се за 2/4 лица на база ПОЛУПАНСИОН

30.12-05.01.2018

23.12-29.12.2017

06.01-09.02.2018

Вид на сместување | Период на престој

 

10.02-16.02.2018

17.02-31.03.2018

Еднокреветна соба

1

      116.00 €

               104.00 €

           72.00 €

Двокреветна соба

2+1

      165.00 €

               146.00 €

          104.00 €

Јуниор сјуит

2+1

      192.00 €

               171.00 €

          137.00 €

Јуниор сјуит - лукс

2+1

      206.00 €

               184.00 €

          149.00 €

Двоспален апартман

4+2

      254.00 €

               231.00 €

          205.00 €

Двоспален апартман - лукс

4+2

      266.00 €

               243.00 €

          216.00 €

Минимален престој - 5 ноќевања.

Во цената е вклучено :  појадок, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет

Дополнителни услови :

▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст од цената за лице

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 70€, дете од 2-11.99 год. - 35€

 Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40 € по лице

За реализација на превозот е потребен минимум од 8 патници