Хотел Мура 3* - Боровец - Зима 2018/2019

 www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019 (попустите НЕ се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-24.12.2018

25.12-05.01.2019

06.01-31.03.2019

Вид на сместување

 

 

 

Двокреветна соба - стандард

2+1

                30.00 €

                 55.00 €

                30.00 €

Трокреветна соба - со балкон

3+1

                33.00 €

                60.00 €

                33.00 €

Во цената е вклучено :  појадок и вечера, ски гардеробер, користење на фитнес, сауна, билјард, сала за игри, паркинг, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 2.99 год. - бесплатно

▪ Прво и второ дете од 2-12.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 25% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба - 15€ на ден

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 70€, дете од 2-12.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден