Хотел Флора Комплекс 4* - Боровец - Зима 2018/2019

www.flora-hotel.net

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2018

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-17.12.2018|05.03-31.03.2019 (важи за рез. од 16.10.2018)

Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

26.12.2018-03.01.2019

04.01-04.03.2019

18.12-25.12.2018

01.12-17.12.2018

Вид на сместување | Период на престој

05.03-11.03.2019

12.03-31.03.2019

   

Еднокреветна соба

1

121.00 €

73.00 €

57.00 €

48.00 €

Двокреветна соба

2+1

124.00 €

93.00 €

70.00 €

59.00 €

Студио

2+1

135.00 €

104.00 €

82.00 €

69.00 €

Едноспален апартман

2+2

158.00 €

121.00 €

99.00 €

83.00 €

Минимален престој - 5 ноќевања.

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, интернет

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - 60% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице

▪ Доплата за новогодишна вечера 31.12 (задолжително) : возрасни - 69€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни - 40€, дете од 2-11.99 год. - 18€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден