Хотел Иглика Палас 4* - Боровец - Зима 2018/2019

www.hoteliglikapalace.com

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2018 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

19.12-25.12.2018

26.12-01.01.2019

02.01-25.01.2019

05.03-09.04.2019

Вид на сместување

 

26.01-15.02.2018

 

16.02-04.03.2019

 

Двокреветна соба - економи

2+0

20 €

43 €

33 €

27 €

Двокреветна соба - стандард

2+2

32 €

48 €

39 €

32 €

Студио

3+1

31 €

48 €

38 €

31 €

НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат 3 редовни суми.

Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза, користење на внатрешен базен, ски гардеробер, интернет во лоби, паркинг

Минимален престој : 7 ноќевања во новогодишниот период

 Дополнителни услови : 

▪ Дете до 1.99 год. на дополнително легло - бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба - бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба - 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во соба- 25% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба - 25% попуст (не важи за Нова Година)
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 55€, дете - 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден