Хотел Феста Винтер Палас 5* - Боровец - Зима 2018/2019

www.festahotels.com

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2018 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-20.12.2018, 08.01-15.02.2019, 05.03-09.04.2019 (не се комбинира со попуст за рана резервација, важи од 01.11.2018

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-20.12.2018

21.12-27.12.2018

28.12-01.01.2019

02.01-13.01.2019

14.01-25.01.2019

16.02-04.03.2019

Вид на сместување | Период на престој

05.03-09.04.2018

   

26.01-15.02.2019

   

Двокреветна соба

2+1

44 €

59 €

105 €

68 €

57 €

55 €

Јуниор сјуит - студио

2+2

51 €

68 €

122 €

77 €

 

64 €

62 €

Aпартман

2+2

54 €

73 €

133 €

84 €

70 €

66 €

Еднокреветна соба

1+1

67 €

88 €

210 €

121 €

85 €

83 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, интернет

Дополнителни услови : 

▪ Деца до 2.99 год. - бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно
▪ Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 30% попуст
▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 50% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 90€, дете - 50€
▪ Доплата за Божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) : возрасни - 40€, дете - 20€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден