Хотел Грин Вуд 4* - Банско - Зима 2018/2019

www.greenwood-hotel.com

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:

15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018
10% за резервација и уплата до 30.11.2018

БОНУСИ : 7=6

Попустот за рана резервација и бонусите се комбинираат и важат за период на престој 01.12-20.12.2018 | 14.01-31.03.2018

Цените се по лице за 1 ноќ.

01.12-20.12.2018

14.01-28.02.2019

21.12-27.12.2018

28.12-01.01.2019

на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.03-31.03.2019

 

02.01-13.01.2019

 

Вид на сместување

       

Двокреветна соба

2+0

22 €

25 €

27 €

61 €

Студио

2+2

27 €

29 €

31 €

62 €

Едноспален апартман

2+2

31 €

34 €

41 €

67 €

Двоспален апартман

4+2

27 €

29 €

32 €

59 €

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 12€, дете од 4-13.99 год. - 8€

Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен - 18€, дете од 4-13.99 год. - 12€ (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)

Минимален престој : 3 ноќевања во новогодишниот период

Дополнителни услови :

▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст

▪ Едно дете со 1 возрасен на редовно легло - 20% попуст од цената за двајца

▪ Две деца со 1 возрасен - двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен

▪ Еднокреветна соба - 20% попуст од цената за двајца

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 120€, дете - 50€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден