СТРИМОН ГАРДЕН СПА ХОТЕЛ 5* - Ќустендил - СПА 2018

Цените важат за период :11.09.2017 – 31.05.2018

 

Недела - Четврток

Петок – Сабота

Вид на сместување

1 НП

2 НП

3/4/5 НП

1 НП

2 НП

Двокреветна соба КЛАСИК (2+0)

56 €

54 €

51 €

65 €

62 €

Двокреветна соба ДЕЛУКС (2+1)

71 €

68 €

64 €

92 €

88 €

Деца од 0-05.99 год. на дополнително легло

Бесплатно

Деца од 6-13.99 год. на дополнително легло

15 €

Возрасен на дополнително легло

26 €

Доплата за вечера : возрасен – 16€, дете (6-13.99 год.) - 8€

Цената е по соба за 1 ноќевање и вклучува: 

√ Ноќевање со појадок

 Користење на внатрешен базен со минерална вода

 Користење на римска бања, парна бања, финска сауна, инфрацрвена сауна, контрастен базен, релакс зона, фитнес сала

 Паркинг

√ Интернет

Во цената не е вклучено :

-  Патничко осигурување

- Туристичка такса 1€ по лице на ден