Хотел Аспа Вила 3* - с. Бања - Банско

Бонуси 7=6  за престој во период:

01.12 – 21.12.2017 / 02.01 – 31.01.2018/01.03 – 31.03.2018

Вид на сместување

01.12-21.12

26.12-28.12

02.01-31.01

01.03-31.03

01.02-28.02

22.12-25.12

29.12-01.01

Минимум

3 ноќевања

Двокреветна соба со поглед кон базен (2+0)

29 €

31 €

43 €

Двокреветна соба со поглед кон планина (2+2)

32 €

35 €

55 €

Дете до 5.99 год. на доп.легло 

Бесплатно

Дете на доп. легло 6-11.99 год.

24 €

26 €

38 €

Возрасен на допол. легло

26 €

29 €

43 €

Доплата за новогодишна вечера задолжително:  Возрасен:  70€, Деца 35€

Цената е по лице за 1 ноќевање и вклучува:

√ Појадок и вечера

 Користење на СПА центар: надворешен базен со минерална вода, сауна, парна бања, фитнес

√ Паркинг

 Интернет

Во цената не е вклучено:

- Туристичка такса 1 € на ден по лице

- Патничко осигурување