Хотел Грин Вуд 4* - Банско - Лето, Есен 2018

Т.А Кондор бр.1 - генерален застапник за хотел Green Wood - Банско 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА за период на престој од 15.08-31.08.2018 :

Вид на сместување ↓

Цени валидни за престој од 1 – 5 ноќевања

Двокреветна соба (2+0)

31€

Студио (2+2)

35€

Едноспален апартман (2+2)

39€

Двоспален апартман (4+2)

35€

 

Редовен ценовник : 

 

Термин на престој →

01.04-30.06.2018

01.09-30.11.2018

01.07-31.08.2018

Вид на сместување ↓

1 ноќ.

1 ноќ.

2 ноќ.

3 ноќ.

5 ноќ.

7 ноќ.

Двокреветна соба (2+0)

28€

44€

41€

35€

31€

30€

Студио (2+2)

31€

49€

45€

41€

35€

33€

Едноспален апартман (2+2)

36€

55€

50€

44€

39€

37€

Двоспален апартман (4+2)

31€

49€

45€

41€

35€

33€

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2018)

Двокреветна соба (2+0)

27€

Студио (2+2)

30€

Едноспален апартман (2+2)

35€

Двоспален апартман (2+2)

32€

Дополнителни услови :

- Деца до 5.99 год. – бесплатно

- Прво дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – бесплатно

- Второ дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – 50% попуст

- Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.  

√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)

√ Детски кат

 Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден