Хотел Мурите 4* - Банско - Лето, Есен 2017

 

Цени валидни за период на престој : 11.09-30.11.2017 (не важат за празници)

Вид на сместување

1 ноќ.

2-3 ноќ.

4-5 ноќ.

6-7 ноќ.

8-9 ноќ.

Зграда : АЗАЛИА - СЕ ВКЛУЧЕНО

Двокреветна соба (2+0)

30 €

26 €

25 €

24 €

22 €

Едноспален апартман (2+2)

32 €

30 €

28 €

27 €

25 €

Двоспален апартман (4+2)

32 €

28 €

27 €

26 €

24 €

Зграда : ОРХИДЕА - СЕ ВКЛУЧЕНО

Двокреветна соба (2+0)

28 €

25 €

24 €

23 €

21 €

Едноспален апартман (2+2)

30 €

29 €

27 €

26 €

24 €

Двоспален апартман (4+2)

30 €

27 €

26 €

25 €

23 €

Услови за лица на дополнително легло :

- За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

- Деца до 3.99 год. - БЕСПЛАТНО

- Прво дете од 4-13.99 год. – БЕСПЛАТНО

- Второ дете од 4-13.99 год. – 50% попуст

- Возрасен - 25% попуст 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00) 

 Користење на СПА Центар

(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)

 Паркинг, интернет

Цената не вклучува :

- Туристичка такса 1 € по лице

- Патничко осигурување