Хотел Грами 3* - Банско - Лето, Есен 2017

Цените се валидни за период на престој: 18.04-24.09.2017(не важат за празници)

Вид на сместувањe

ALL INCLUSIVE Light 

Двокреветна соба (2+1) / Апартман (2+2)

21€

Дополнителни услови :

Дете до 2.99 год.

Бесплатно

Прво дете од 3-11.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Второ дете од 3-11.99 год. на доп.легло

50% попуст

Возрасен на доп.легло

30% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците

 Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања

√ Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1 € на ден

- Патничко осигурување