Хотел Гранд Ројал 4* - Банско - Лето, Есен 2018

Период на престој →

11.04-07.05.2018

30.06-30.09.2018

01.10-31.10.2018

Вид на сместување ↓

НП

ПП

НП

ПП

НП

ПП

Студио (2+1)

18€

25€

13€

21€

17€

25€

Едноспален апартман (2+2)

19€

26€

14€

22€

18€

26€

Двоспален апартман (4+2)

18€

25€

14€

21€

18€

26€

Дете до 2.99 год.

Бесплатно

Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло

Бесплатно

4€

Бесплатно

4€

Бесплатно

4€

Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло

50% попуст

Возрасен на доп. легло

30% попуст

НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

√ Ноќевање на база ноќевање со појадок / појадок и вечера.   

 Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)

 Детски кат

√ Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден