Контакт

Адреса:
ул. Бојмија 8, 1000 Скопје

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 2 246 37 74 | +389 2 246 43 81 | +389 2 246 41 91 | +389 70 322 788

Факс: +389 2 246 41 91

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.