Хотел Риверсаид 4* - Банско - 23-ти Октомври 2017

Вид на сместување

All Inclusive

ПП

Двокреветна соба – економи (2+0)

24€

20€

Двокреветна соба – стандард (2+1)

26€

22€

Фамилијарна соба (2+2)

40€

33€

Дополнителни услови :

Дете до 05.99 год. на доп.легло во стандард соба

Бесплатно

Дете од 06-11.99 год. на доп.легло во стандард соба

Се вклучено – 8€, Полупансион – 5€

Две деца до 11.99 год. на доп.легло во фам.соба

Бесплатно

Возрасен на доп.легло во стандард соба

25% попуст

Трет возрасен на доп.легло во фам.соба (со 2 в.)

Бесплатно

Трет возрасен на доп.легло во фам.соба (со 2 в.+ 1 д.)

Се вклучено – 16€, Полупансион – 12€

Четврт возрасен на доп.легло во фам.соба (со 3 в.)

Се вклучено – 16€, Полупансион – 12€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Се вклучено - појадок, ручек, вечера, неограничени пијалоци од 12.30-22.00 ч.

√ Полупансион – појадок и вечера

√ Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи 

√ Паркинг, интернет

МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ – 2  ноќевањa

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1 € на ден

- Патничко осигурување

- Доплата за организиран превоз – 35 € повратен билет

(поаѓање 21.10.2017, враќање 23.10.2017)